ViSHAPE SmartGym Pro

Poznaj innowacyjną stację treningową SmartGym Pro marki ViSHAPE – absolutną nowość na rynku sprzętu treningowego!

Elegancki design, innowacyjna technologia „cyfrowego ciężaru” oraz niewiarygodnie kompaktowy rozmiar – to cechy, które wyróżniają nowoczesną siłownię. SmartGym Pro marki ViSHAPE to pierwsza wielofunkcyjna stacja treningowa na polskim rynku przeznaczona zarówno dla użytkowników domowych, jak i komercyjnych. Zestaw SmartGym Pro, składający się z ławki SmartGym Pro Bench oraz stacji treningowej, umożliwia wykonanie kompleksowego treningu całego ciała na niezwykle małej powierzchni.

Dla edukacji, dla biznesu, dla Ciebie

Wprowadzenie marki ViSHAPE stanowi odpowiedź firmy VIDIS SA, wiodącego dystrybutora sprzętu AV w Polsce, na rosnące zainteresowanie kulturą fizyczną. Ta zupełnie nowa kategoria produktów z pogranicza elektroniki i branży fitness to interesująca propozycja nie tylko dla klientów biznesowych i edukacyjnych, ale także indywidualnych, która szturmem podbija polski rynek sprzętu sportowego. – mówi Marcin Stefanow, dyrektor marketingu w VIDIS SA. Uzyskane certyfikaty klasy S oraz H potwierdzające wysoką jakość sprzętu pozwalają na wykorzystanie SmartGym Pro – flagowego produktu marki – nie tylko przez użytkowników domowych, ale również przez siłownie, hotele, firmy czy nawet sektor edukacji!

Mała, potężna siłownia!

Stacja treningowa SmartGym Pro to innowacyjne urządzenie, odpowiadające na potrzeby użytkowników komercyjnych oraz domowych, którzy chcą przeprowadzić w pełni funkcjonalny trening całego ciała na niewielkiej przestrzeni w wybranym przez siebie czasie. Kompaktowy rozmiar stacji umożliwia przechowywanie jej nawet w niewielkich mieszkaniach, a zastosowana technologia „cyfrowego ciężaru” pozwala urządzeniu na zastąpienie aż pięciu podstawowych sprzętów dostępnych na tradycyjnej siłowni. Zestaw SmartGym Pro z ławką do ćwiczeń SmartGym Pro Bench umożliwia wykonanie ponad 200 ćwiczeń na wszystkie partie mięśniowe.

Intuicyjna obsługa, elegancki design

Pokrętło panelu sterowania umożliwia intuicyjny dobór obciążenia oraz rozpoczęcie treningu jednym kliknięciem. Do stacji treningowej dołączony jest komplet akcesoriów oraz bezprzewodowy przycisk, dzięki któremu można zwolnić ciężar w dowolnym momencie wykonywania ćwiczenia bez narażania się na kontuzje. Trzy tryby pracy umożliwiają zróżnicowanie poziomu zaawansowania ćwiczeń. SmartGym Pro sprawdzi się zarówno dla osób dopiero rozpoczynających przygodę z treningami, jak i dla profesjonalistów – stopniowanie obciążenia co 0,5 kg daje możliwość dostosowania poziomu treningu do aktualnej formy użytkownika. Dwa silniki generujące obciążenie o łącznej wartości 120 kg, kewlarowe linki oraz wbudowany głośnik Bluetooth sprawiają, że SmartGym Pro sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Aplikacja SGPro – Twój osobisty trener zawsze pod ręką

Personalizowana aplikacja SGPro dostępna na urządzenia z systemem Android oraz iOS stanowi wsparcie dla początkujących oraz inspirację dla profesjonalistów. Zawarte tam plany treningowe oraz specjalnie przygotowana „Strefa Nowicjusza” są istotnym wsparciem na początku pracy ze stacją.  Dane dotyczące przeprowadzonych treningów, dostępne w historii, pozwalają na analizę efektów ćwiczeń oraz śledzenie postępów

Poznaj możliwości SmartGym Pro

Zestaw SmartGym Pro można przetestować w siłowniach partnerskich. Lista lokalizacji znajduje się na stronie: www.vishape.pl/testuj

Ceny:

•    Zestaw SmartGym Pro – 12 999 PLN brutto

•     SmartGym Pro – 11 999 PLN brutto

•    SmartGym Pro Bench – 1499 PLN brutto

Więcej informacji: www.vishape.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *